O společnosti SAG INOVATION - CORP. s.r.o.

Tato společnost byla založena koncem roku 2015. Jakožto mladá společnost  i za takto krátkou dobu, jsme nesmírně rádi za velmi DYNAMICKÝ rozvoj naší společnosti, kterou Vám nyní představujeme na našich oficiálních internetových stránkách pod názvem: www.saigo.cz.

Všechny naše dovážené produkty splňují normy EU pro dovoz  nejen elektronického zařízení, ale také spotřebního zboží, prostředky pro ochranu osob a mnoho dalších. Veškeré produkty, jsou opatřeny certifikací CE (European Commission) pro další prodej v celém Evropském hospodářském prostoru. Neustále spolupracujeme s výrobci a dodavateli z celého světa, díky tomu přinášíme produkty cenově dostupné všem zákazníkům včetně velkoodběratelů.

O naše zákazníky se stará zkušený tým odborníků připravených s plným pracovním nasazením udělat maximum pro spokojenost naší klientely, jak současné, tak samozřejmě také budoucí, pro které  náš tým připravuje každý den zajímavé nabídky  pro všechny věkové kategorie a také bez nadsázky i cenově dostupné.

Pod názvem SAiGO.CZ máme vloženy dvě pro nás významná slova: inteligentí řešení. Jsou nejen pro nás ale i pro Vás motivací, protože naší snahou je uspokojit potřeby zákazníků s větším rozhledem jejich potřeb a přání. Chceme, aby jste věděli, že nejsme jen někdo na obrazovce, koho jste nikdy neviděli. Pravidelně se účastníme i různých promo akcí , kde si naší zákazníci mohou vyzkoušet a také zakoupit i naše produkty. Chceme si vybudovat spokojený vztah s Vámi, a proto jsme se rozhodli rozšířit naší nabídku, nejen prodejem zboží, které máme v nabídce na http://saigo.cz/cz/.

Naše další PARTNERSKÉ služby, které Vám nabízíme se týkají AUTODOPRAVY ( stěhování, převoz a další ) http://turbopreprava.cz , kde naše zaměstnance můžete vidět osobně. Pro zkvalitnění našich služeb jsme vždy flexibilní, rychlí a neopomeneme také na cenovou dostupnost, která je pro Vás velkým přínosem. Konkrétní nabídky služeb naší společnosti si můžete pročíst na webových stránkách.http://saigo.cz/cz/.

Jsme přizpůsobiví našim klientům jednotlivcům a spolupráce s maloobchody je nám také blízká. Není pro nás problém dodat zboží kusově, ani také ve větším množství, kde nabízíme atraktivní ceny pro větší odběr.

Webové stránky e-shopu jsou pravidelně aktualizovány a přidáván stále nový sortiment zboží připravený pro Váš odběr. Jsme odlišní od ostatních internetových obchodů naší velkou škálou nabízeného zboží. V kategorii naší nabídky se můžete sami přesvědčit nespočetných sortimentů, které neustále rozšiřujeme pro potřeby klientů. Naší snahou je to, aby právě naše nabídky zboží, tak také služby byly přesně TO, CO CHCETE.
 
S pozdravem SAiGO.cz

logo